Medzinárodný deň detí

Prvý jún je dňom, kedy majú sviatok všetky deti. Tie z našej školy sa prvé dve hodiny učili podľa rozvrhu, potom vyplnili dotazník o online vzdelávaní. Neskôr sa mohli zahrať v triede svoje obľúbené hry a keďže bolo pekné počasie, vyučujúci so žiakmi využili aj pobyt na čerstvom vzduchu na školskom ihrisku.

Žiaci dostali niekoľko darčekov. Z jedálne to boli vecné ceny z projektu “Školský program s finančnou podporou EÚ, firma LUNYS s.r.o.“ ZRŠ im k sviatku venovalo čokolády.

Žiakom druhého až deviateho ročníka sme rozdali záložky, ktoré sme si vymenili s partnerskou školou zo Senca, a propagačný materiál z okolia Senca a Trnavy.

Siedmaci a ôsmaci dostali darčeky a poďakovanie od ministerstva školstva a ministerstva vnútra za vianočné pohľadnice až teraz, z dôvodu mimoriadnej situácie a dištančného vzdelávania.

Deň detí sa vydaril, tak nech sú všetky deti šťastné!

ZM

Foto z odovzdávania TU: