ROZLÚČKA S PREDŠKOLÁKMI

„Za stovky pesničiek, rozprávok a hier,

za lásku a úsmev, čo nikdy neschádzal Vám z pier.

Slová vďaky, slová lásky povedať Vám chcem,

že nikdy na Vás nezabudnem a za všetko Vám Ďakujem.“

Prišlo k nám horúce leto a s ním aj koniec školského roka a rozlúčka s predškolákmi. Posledný deň v Materskej škole Komjatná bol utorok 30. 6. 2020 v 1. (slniečka), 2. (lienky) a  3. (včielky) triede plný hier a zábavy. Pre 13 predškolákov to bol posledný deň strávený v materskej škole spolu so svojimi kamarátmi a pani učiteľkami. Počas celého školského roka 2019/2020 sa deti zapájali do rôznych kultúrnych akcií, vystúpení a súťaží. Tieto boli organizované prostredníctvom našej MŠ alebo v spolupráci so ZŠ. Pre budúcich prvákov sme pripravili malé prekvapenie v podobe rozprávkovej knihy a malých  praktických drobností, ktoré im budú pripomínať chvíle strávené v MŠ. Aj napriek tomu, že našu prevádzku v tomto roku prerušila "korona", zvládli  sme to v zdraví a všetky deti boli za svoju celoročnú snahu odmenené drobnými darčekami alebo knižkou. Budúci prváci sa rozlúčili so všetkými kamarátmi a  s pani kuchárkami, ktoré ich odmenili diplomom a sladkosťami. So všetkými kamarátmi sa ešte nelúčime, materskú školu budú v tomto roku navštevovať deti aj počas celého mesiaca júl.

Prajeme Vám všetkým krásne leto a veľa pekných  zážitkov počas prázdnin!

3. trieda - Včielky 2019-2020.pptx

Foto 3. trieda  TU: