Školská jedáleň

"Škola plná zdravia"

Vážení rodičia našich stravníkov.

Naša školská jedáleň sa zapojila do projektu "Škola plná zdravia". Od 1.apríla sme zaregistrovaní a deťom ponúkame zeleninu hravým spôsobom.  Deti  za každé zjedené zeleninové jedlo  dostanú  "bondík" do kartičiek a za určité nazbierané množstvo dostanú odmenu, ktorú si sami zvolia. Je dôležité, aby sme zdôraznili, že tieto body zbierajú len za zjedené jedlo. Cieľom tohto projektu je hlavne to, že deti naučíme prirodzenou, hravou a nenásilnou formou  obľúbiť si zeleninu. Spomeniem aj to, že do 10.apríla bola vyhlásená súťaž  na tému "Zelenina a veľká noc". Žiaci spolu s p.učiteľkou Hlaváčovou na výtvarných výchovách kreslili a výkresy sme poslali do súťaže.

Vážení rodičia, postupne vás budeme informovať o výsledkoch tejto "zeleninománie" aj fotodokumentáciou...

Fotky si môžete pozrieť TU:

Eva Pacigová, vedúca ŠJ