Zelená škola

Súťaž o najkrajší obrázok alebo foto zimnej prírody

Pred vianočnými sviatkami bola na našej škole vyhlásená súťaž o „Najkrajší obrázok alebo fotografiu zimnej prírody“. Žiaci pozorovali, tvorili a neúnavne maľovali  a na nástenkách viseli plody ich práce. Do tejto súťaže sa prihlásilo 22 šikovných  maliarov 1.stupňa, ale nezaháľali ani žiaci 2.stupňa a tiež sa do súťaže zapojili. Celkovo sa do súťaže zapojilo 49 žiakov našej školy. Súťaž prebiehala v dvoch kategóriách. Prvú kategóriu tvorili práce žiakov 1. stupňa a do druhej kategórie boli zaradené práce žiakov 2. stupňa. Naša porota pred jarnými prázdninami dostala poriadne zabrať, keď spomedzi všetkých prác mala vybrať tri najlepšie práce za 1.stupeň a rovnako aj za 2.stupeň. Nakoniec sa to ale našej porote podarilo a už poznáme mená výhercov.

V 1. kategórii vyhrali práce týchto žiakov:

1. miesto:   MICHAELA URBANOVÁ, 3.ročník

2. miesto:  PETRA BABICOVÁ, 3.ročník