Začiatok školského roka 2023/2014 Preventívne logopedické vyšetrenie Ocenárium Deň mlieka v materskej škole Šarkaniáda Divadelné predstavenie - Dedko s babkou v záhrade Dračia paráda Deň materských škôl Zdravý životný štýl Zdravé oči už v škôlke Čarovná moc prírody Mikuláš v materskej škole Adventné trhy Čarovačky, povedačky, vinšovačky Depistáž v MŠ Divadelná predstavenie Danka a Janka Karneval Bábkové divadlo - Smeti patria do koša Dopoludnie s rozprávkou Popoludnie s básničkou Vesmír očami detí - výtvarná súťaž Vráťme knihy do škôl Výtvarná súťaž ku Dňu hasičov Včielky na návšteve v 1. triede Edu Escape Room

ADVENTNÉ TRHY

V nedeľu 10.12.2023 popoludní  sa konali v  Kultúrnom dome Komjatná adventné trhy, ktoré pre verejnosť pripravili ZŠ s MŠ Komjatná v spolupráci so ZRŠ a Obecným úradom v Komjatnej.  Hostí lákala vôňa pochutín, vianočného punču, klobásky,  melódie vianočných piesní a množstvo stánkov, ktoré pre všetkých pripravili deti zo ZŠ a MŠ. A veru, bolo sa na čo pozerať.

V sále boli pripravené stánky všetkých tried MŠ a ZŠ, kde sa mohol každý pokochať krásnymi ručnými prácami detí a ich rodičov, ktorí sa zapojili do našej výzvy. Pred nakupovaním sa konal kultúrny program. Zapojili sa aj naši malí škôlkari, ktorí zaspievali peknú vianočnú pieseň od Mira Jaroša.

Ďakujeme všetkým rodičom, ktorí sa aktívne zapojili do prípravy a pomohli nám obohatiť náš stánok svojimi výrobkami. Tak isto ďakujeme všetkým, ktorý svojim nákupom podporili šikovnosť a kreativitu detí  a rodičov. Dúfame, že sme Vám milým spôsobom spríjemnili toto predvianočné obdobie.

Foto TU: