Začiatok školského roka 2022/2023 Preventívne logopedické vyšetrenie Čarovná moc prírody Šarkaniáda Tvorivá jeseň Hudobný koncert - Ľudské telo Deň materských škôl Vianočná pohľadnica - výtvarná súťaž Pramienok - výtvarná súťaž Mikuláš v materskej škole Vianočné trhy Detský karneval Vesmír očami detí - celoslovenská výtvarná súťaž Obrázok pre Darinku - celoslovenská výtvarná súťaž Dopoludnie s rozprávkou Popoludnie s básničkou Návšteva knižnice Hudobno-výchovný program Naša Zem Život jari - výstava jarnej výzdoby Včielky v 1. triede Ako sa pampúšik do sveta vybral Hudobno zábavný koncert Paci Pac Deň matiek Prípravný plavecký kurz Školský výlet - HABAKUKY MDD - Výlet na Studničnú Hýbte sa s nami Včielky a Lienky v Galérii Ľ. Fullu Rozlúčka s predškolákmi

ROZLÚČKA

S PREDŠKOLÁKMI

Čas si kráča za krokom krok, my sme starší  o jeden rok.

Nemôžme sa stále len hrať, preto chceme zaspievať:

Dovidenia, milá škôlka, my už nie sme malí,

preč sú chvíle, keď sme všetci poobede spali.

Nesmiete sa na nás hnevať, nás už čaká škola,

utekajme, veď nás leto volá.

Prišlo k nám pomaly leto a všetci sme to dobre spoznali, keď nadišiel čas lúčenia. Posledný spoločný rozlúčkový deň nás potešili hasiči z DHZ Komjatná, ktorý nás navštívili na hasičskom aute. V areáli školy nám spríjemnili deň zaujímavým rozprávaním o ich práci a ukážkami dôležitých predmetov, ktoré sa nachádzali v hasičskom aute. Deti si mohli zábavným spôsobom vyskúšať ich prácu, za čo im patrí veľké poďakovanie.

Foto TU:

Neskôr  sme sa spoločne rozlúčili s našimi Včielkami, ktoré od septembra 2023 odchádzajú do školy. Tento rok odchádza z MŠ 13 detí do základnej školy. V piatok 30.6.2023 sa predškoláci rozlúčili so svojimi kamarátmi, pani učiteľkami, pani upratovačkami, či pani kuchárkami, s ktorými sa celý rok stretávali. Včielky nezabudli ani na svojich kamarátov z lienkovej a slniečkovej triedy, s ktorými sa taktiež prišli rozlúčiť a zaspievať pekné piesne. Budúcim prvákom darovali pani učiteľky knihu, školské potreby – pastelky, ceruzky, nožnice, lepidlo, lízatko, osvedčenie a spomienkový list, ako spomienku na pekné chvíle strávené v MŠ.

Foto TU:

Prajeme Vám všetkým krásne leto a veľa pekných  zážitkov počas prázdnin!