MEDZINÁRODNÝ DEŇ DETÍ

Čo všetko deťom k šťastiu treba? Slnko a modrý kúsok neba,

piesok a v izbe s hračkami, dva veľké bozky od mamy.

Čo všetko deťom k šťastiu stačí? Hrozienko sladké na koláči.

Každý deň jedna hodinka, v náručí svojho ocinka.

Dňa 1.6.2021 ako všade vo svete, tak aj naša materská škola si pripomenula tento najkrajší detský sviatočný deň. Vytvorili sme deťom pekné dopoludnie spestrené súťažami, piesňami, tancom, zábavou i pochúťkami. Deťom sa deň veľmi páčil. Každé dieťa dostalo diplom, hračku z prekvapivého vreca, malé sladké odmeny a chutné ovocie od nášho každoročného sponzora p. Štefana Vajzera, za čo mu srdečne ďakujeme. Zábavy by bolo dosť, len deň bol veľmi krátky. Tak milé deti, želáme vám krásny Deň detí, nech vám slniečko na ceste stále svieti.

Foto 1. trieda - Slniečka TU:       Foto 2. trieda - Lienky TU:       Foto 3. trieda - Včielky TU: