Vyhodnotenie súťaže Tajomstvo listov Písanie listov druháčikom Motto školy v 3.B 4. ročníka regionálnej výtvarnej súťaže ,,Spájame sa pre rozvoj dolného Liptova“ Výtvarná súťaž ,,Nekonečný príbeh skla“ Súťaž Aké bude divadlo o 100 rokov? Literárne putovanie za bájami Prváci a časopis Vrabček Rozkvitla nám trieda Vznik loga školy Piataci a reklama Piataci a komiks Bublanina starej mamy Výtvarná výchova I. kolo výtvarnej výchovy - JAR Objavenie Ameriky Zdravie na tanieri Spolupráca krajín pri riešení koronavírusu Žabky Žabky a spomienky na ŠKD Žabky a Vrabček Žabky a voda II. kolo výtvarnej výchovy - JAR Veľká Británia a Írsko Prečo je Váh divá rieka Príprava raňajok ... Tretiaci a prírodoveda Vlastnoručne vyrobené hudobné nástroje Netradičné srdce pre mamku Poďakovanie mamke Deň rodiny Erb mojej rodiny Žabky a čas Stavovce Žabky a rastliny Púpava lieči aj zabáva Žabky a rastliny - koreň Ako si piataci poradili s opisom obrázka Žabky a rastliny - stonka

Netradičné srdce pre mamku

„Materinská láska je palivo, ktoré umožňuje normálnej ľudskej bytosti robiť nemožné.“

(Marion C. Garrett)

Druhá májová nedeľa už tradične patrí všetkým mamám. Tento rok sme si Deň matiek pripomenuli v nedeľu 10. mája. Deň matiek je špeciálny čas povedať našim maminkám ako ich máme radi, čo pre nás znamenajú a vyjadriť im našu lásku a vďačnosť za všetko, čo pre nás urobili. Na tento sviatok nezabudli ani naši tretiaci. Od pani učiteľky triednej dostali zadanie: Vytvor pre svoju mamku prekvapenie v tvare srdca. Srdiečko vytvor z niečoho, čo má tvoja mamka rada. Má rada ovocie? Vytvor ♥ z ovocia. Rada vyvára a vypeká? Vytvor ♥ z kuchynských pomôcok. Rada číta knihy? Vytvor ♥ z kníh. Rada vyšíva? Vytvor ♥ z nitiek, vlny...čohokoľvek, čo tvoju maminu poteší. Pretože ty sám vieš, čo tvoju mamku prekvapí.

Samozrejme pre mamky to bolo prísne tajné J. Tretiaci sa tak s láskou pustili do vytvárania prekvapenia pre svoje milujúce mamičky. Každý mal jasnú predstavu z čoho bude ♥ pre jeho mamičku.

Pozrite sa na ♥ vytvárané s láskou spolu s nami.

Foto TU: