• Výtvarná súťaž ku Dňu hasičov

• Aj tento rok Okresné riaditeľstvo hasičského a záchranného zboru v Ružomberku v spolupráci s Okresným výborom dobrovoľnej požiarnej ochrany v Ružomberku vyhlásilo výtvarnú súťaž KU DŇU HASIČOV.  Do súťaže sa zapojili aj deti našej základnej školy, ktoré mohli vo svojich výtvarných prácach zobraziť zásahovú činnosť hasičov pri požiaroch, haváriách, nehodách a živelných pohromách, spoluprácu záchranných zložiek či Floriána - patróna hasičov alebo históriu hasičstva. Hodnotenie prác odbornou porotou bude vykonané v dňoch 12.-14. apríla 2022 v CVČ Ružomberok. Slávnostné ocenenie autorov víťazných prác bude vykonané dňa 7. 5. 2024 v objekte Hasičskej stanice, ulica Svätej Anny 2, Ružomberok. Víťazní autori výtvarných prác budú odmenení cenami a diplomami. Ukážky prác našich žiakov si môžete pozrieť v albume.

Foto TU: