• "Vesmír očami detí"

•

Vesmír, ten nekonečný a tajomný priestor nad nami, fascinuje ľudstvo od nepamäti. Jeho záhadné tajomstvá a nekonečné možnosti neustále inšpirujú ľudí po celom svete, a žiaci našej školy nie sú výnimkou. S nadšením sme sa rozhodli zúčastniť sa súťaže "Vesmír očami detí", aby sme spolu objavili jeho krásy a záhady.

Táto súťaž je zameraná na zapojenie detí do poznávania vesmíru. Cieľom nie je len pasívne prijímanie informácií, ale aktívne sa zapojiť do objavovania a porozumenia tomu, čo sa skrýva za hranicami našej planéty.

Naši žiaci, od najmladších až po tých starších, prijali výzvu so zápalom a odhodlaním. Najlepšie práce si môžete pozrieť aj v našej fotogalérii. Veríme, že aj keď sa súťaž skončí, naše putovanie za poznaním a objavmi vesmíru ešte len začína. Vesmír je plný záhad, ktoré čakajú na to, aby sme ich objavili a porozumeli im.

Foto TU: