• Školské noviny

Školské noviny

Šéfredaktor: Mgr. Mária Tulinská

Školo(volo)viny je školský časopis Základnej školy s materskou školou Komjatná, ktorého prvé číslo vyšlo v školskom roku 2008/2009 ešte pod vedením Mgr. Zuzany Salvovej.

V ďalších školských rokoch vychádzal pod vedením Mgr. Zuzany Hlaváčovej. Neskôr sa ho ujala Mgr. Ľudmila Hubáčková a od roku 2023 vychádza pod vedením Mgr. Márie Tulinskej.

V každom čísle nájdete informácie o škole, akciách, rôzne rozhovory, príbehy, tajničky, hádanky... Dúfame, že ani jedno číslo vás nesklame.

V rámci ochrany prírody a našich lesov sme sa v školskom roku 2012/2013 rozhodli, že každé nové číslo uverejníme na našej webovej stránke a vy si ho môžete prečítať alebo vytlačiť :)

Školo(volo)viny 2008