• Žiacka rada školy

•

V školskom roku  2023/2024 bude na našej škole pracovať Žiacka rada školy v tomto obsadení:

5.trieda: Júlia Babicová a Dorota Bugajová

6.trieda: Nicolette Papulová a Timea Poliaková

7.trieda: Adriana Janigová a Kristína Pacherová

8.trieda: Emma Gallová a Sofia Veselovská

9.trieda: Eliška Ondrušová a Šimon Mikuš

Žiacka rada školy bude pracovať pod vedením jej predsedníčky Elišky Ondrušovej a podpredsedu Šimona Mikuša.

Jej hlavným cieľom je zapojiť žiakov čo najväčšou možnou mierou do diania v škole a to nielen v čase vyučovania, ale aj v mimoškolskej činnosti. Úlohou Žiackej rady školy je pomáhať pri prepojení učiteľov a žiakov, organizovať činnosť žiackeho kolektívu v škole, ale aj mimo nej. Svoju prácu budú členovia realizovať v duchu motta a hodnôt našej školy. Budú sa snažiť rozvíjať najmä samostatnosť, zodpovednosť, kreativitu, aktivitu, tímovú prácu, pomoc, vzájomnú komunikáciu, rešpektovanie dohodnutých pravidiel a otvorenosť našej školy k verejnosti.

V tomto školskom roku bude cieľom aj podpora celoškolského projektu „Dlane plné lásky“ a to cez rôzne aktivity a projekty.

Tešíme sa na spoluprácu s vedením školy, s celým pedagogickým zborom a samozrejme najmä s vami - všetkými žiakmi našej školy.

Vaša Žiacka školská rada