Začiatok školského roka 2023/2014 Preventívne logopedické vyšetrenie Ocenárium Deň mlieka v materskej škole Šarkaniáda Divadelné predstavenie - Dedko s babkou v záhrade Dračia paráda Deň materských škôl Zdravý životný štýl Zdravé oči už v škôlke Čarovná moc prírody Mikuláš v materskej škole Adventné trhy Čarovačky, povedačky, vinšovačky Depistáž v MŠ Divadelná predstavenie Danka a Janka Karneval Bábkové divadlo - Smeti patria do koša Dopoludnie s rozprávkou Popoludnie s básničkou Vesmír očami detí - výtvarná súťaž Vráťme knihy do škôl Výtvarná súťaž ku Dňu hasičov Včielky na návšteve v 1. triede Edu Escape Room Deň matiek Svet okolo nás - výtvarná súťaž Deň detí Prípravný plavecký výcvik

1. jún je najkrajší dátum všetkých detí. Tak ako sa patrí, aj my sme ho všetci spolu krásne oslávili v piatok 31.5.2024. Rozhodli sme sa ho prežiť všetci spolu v krásnom prostredí a preto sme sa opäť po roku vybrali do miestnej časti Komjatnej – Studničná koliba.

Na cestu sme sa vybrali autobusom. Slniečko nám svietilo na cestu a výlet sa mohol začať. Na kolibe sme zažili krásne chvíle. Navštívili sme Vtáčí raj, ktorý sa nachádza pod skalou nazývanou „Sedem kostolov“. Na futbalovvom ihrisku prebiehal futbalový zápas, ktorý deti veľmi nadchol. Deti mali veľa príležitostí užiť si deň s radosťou. Pohrali sa na preliezkach, zatancovali sme si s padákom, prekonávali prekážkovú dráhu a zahrali sa loptové hry. Ponúkli sme našim najmenším mnoho zábavných činností, do ktorých sa mohli zapojiť. V kolibe sme sa mohli schladiť a zamaškrtiť si na chutnom ovocí od Veroniky Vajzerovej, ktorej veľmi pekne ďakujeme a neskôr aj na chrumkavých dobrôtkach.

Unavený s peknými zážitkami sme sa opäť s autobusom presunuli do materskej školy. V ten deň dostali deti pamätný diplom za účasť na zábavnom športovom dni a darčeky ku MDD.

Foto: Slniečka                                                 Lienky                                               Včielky