• Slávnostné otvorenie šk. roka 2024/2025

• 16.09.2024 10:11
      • Horúce letné dni stále pretrvávajú a pripomínajú nám sladké dni voľna. V kalendári však už svieti mesiac september a s ním prichádza nielen jeseň, ale aj školské povinnosti.

Slávnostné otvorenie nového školského roka 2024/2025 sa uskutočnilo v pondelok    2. 9. 2024 v Kultúrnom dome v Komjatnej. Po hymne sa o krátky kultúrny program postarali Sofia Veselovská a Matúš Štrba. Potom sa slova ujali p. zástupkyňa B. Magová, p.  starosta O. Brtko či p. učiteľ z umeleckej školy Dotyk P. Petráš. Prítomným sa prihovorila aj              p. riaditeľka M. Nogová, ktorá načrtla, čo bude žiakov tento šk. rok čakať. Následne deviataci odovzdali prváčikom drobnú sladkosť a malý darček. Na záver zaznela hymna a prváčikovia sa so svojou p. učiteľkou M. Papulovou a rodičmi odobrali do svojej prvej triedy. Na ostatných žiakov čakal ešte posledný deň voľna, ktorý určite potešil, lebo od zajtra začína škola so svojimi povinnosťami.

Všetkým prajeme úspešný štart do nového šk. roka!

Foto TU: