Akcie

Nočné hry 2012

Nočné hry

V piatok 8.6.2012 sa v našej škole uskutočnil už 2. ročník Nočných hier, ktoré si pre našich žiakov pripravilo ZRŠ.

Všetko sa začalo o 20.00 hod., kedy pred vchodom školy už čakali odvážne deti, ktorým strach z tmy a strašidiel nič nehovorí. S predpísanou výbavou čakali na zápis a triedy, v ktorých mali stráviť noc. Po rozprávke niektorí hneď zaspali, hlavne tí mladší, no poniektorí neúnavne šantili ďalej.

A o 24.00 hod. to zrazu prišlo. Rodičia začali spiace deti budiť a spoločne podnikali cesty za dobrodružstvom, v ktorom mali hľadať stratený poklad na Hôrke. Na tejto ceste ich samozrejme sprevádzali aj strašidlá, ktoré mali deťom nahnať strach... . Atmosféru trocha pokazil dážď, ktorý stretol takmer každú skupinku. Napriek tomu trasu zvládli všetci a unavení sa vrátili do svojich spacákov.  Mladšie deti zmohol spánok a pravidelne odfukovali v ríši snov. Starší boli ešte stále aktívni a na oddych ani nepomysleli. Väčšina z nich vydržala až do brieždenia, no poniektorých predsa len spánok nad ránom zmohol.

Ráno všetkých prebudila hudba a v jedálni čakali raňajky. Deti plné zážitkov a dobrej nálady odchádzali po raňajkách domov.